Reeder M10 Pro Format Atma Hard Reset

Reeder M10 Pro Format Atma Hard Reset

Reeder M10 Pro Format Nasıl Atılır ?

Reeder M10 Pro model tabletinizde yavaşlama, donma veya takılma gibi sorunlar yaşıyorsanız ilk olarak tabletinizi yeniden başlatınız. Eğer bu sorunlar sürekli devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayarak tabletinizi format atabilirsiniz. Reeder M10 Pro Format

Not: Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce tabletinizde bulunan resimleri, videoları, dosyaları, uygulamaları ve rehberi yedeklemeyi unutmayınız. Aşağıdaki işlemlerden sonra tüm veriler silinecektir. Tabletinizin şarj durumunu da kontrol etmeyi unutmayınız. Tabletinizin şarjı en az yuzde 50 olmalıdır.

Android işletimini kullanan Reeder tabletlerde formatlama, sıfırlama veya yeniden kurma işlemini aşağıda yazıldığı gibi yapabilirsiniz.

-İlk olarak menü kısmından Ayarlar’a tıklayınız.

-Yedekle ve Sıfırla‘ya basınız.

-Fabrika verilerine sıfırla‘ya basınız.

-Tableti sıfırla‘ya basınız.

-Her şeyi sil‘e basınız.

-Son olarak bu işlemleri onaylamak için Tamam‘a basınız.

Tablet fabrika ayarlarını yeniden oluştururken bir süre bekleyiniz.

Tebrikler. Bu işlemlerden sonra tabletiniz fabrika ayarlarına geri dönecektir. Daha sonraki işlemlerde tabletinizi yeni satın almış gibi kurulum yapabilirsiniz.

Tabletinizin yeniden kurulum işlemi bu kadardır.

Reeder M10 Pro Hard Reset Nasıl Yapılır ?

Reeder M10 Pro model tabletinizde Hard Reset işlemi yaparak format atmak istiyorsanız alttaki adımları sırasıyla yapın. Tuşları kullanarak tablete Reset atma işlemi genelde ana ekran şifresi unuttuysanız, cihazınızı açamıyorsanız veya  dokunmatik ekran çalışmıyorsa kullanılmaktadır. Hard reset işleminden sonra tabletlerdeki veriler silineceği için yedek almayı sakın unutmayın.

  • Tabletinizi Tablet Güç (Power) tuşuna basılı tutarak kapatınız.
  • Reeder M10 kapandığından emin olduğunuzda Ses Kısma (-) tuşuna basılı tutarken Tablet Güç (Power) tuşuna basarak tabletinizi açınız.
  • Android ekranı gelene kadar tuşları bırakmayınız.
  • Karşımıza gelen ekranda Ses Kısma (-) tuşu seçim yaparak Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Tablet Güç (Power) tuşuna basınız.
  • Açılan ekranda Ses Kısma (-) ile alta gelip Yes–delete all user data işaretli iken Tablet Güç (Power) tuşuna basınız.
  • İşlem bitene kadar bekleyiniz.
  • Son olarak Reboot System Now‘ı seçili olarak gelecektir. Tablet Güç (Power) tuşu ile sıfırlama işlemini tamamlayınız.

Tebrikler. Bu işlemlerden sonra akıllı tabletinizi fabrika ayarlarına geri dönecektir. Daha sonraki işlemlerde tabletinizi yeni satın almış gibi kurulum yapabilirsiniz.

Reeder M10 tablete format nasıl atılır

Reeder M10 sıfırlama nasıl yapılır

Reeder Pro M10 donuyor, kasıyor, açılmıyor

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top