s4mining nedir nasıl kullanılır

s4mining Nedir

s4mining nedir nasıl kullanılır ?

2017 yılında en çok ses getiren ve en çok araştırması yapılan sistem nedir derseniz bunun cevabını bulmakta çok zorlanmazsınız. Bitcoin geçtiğimiz yılın şüphesiz en çok konuşulan teknolojik olayıdır. Sürekli değerlenmesi nedeniyle Bitcoin ve altcoin’ler bir çok yatırımcının dikkatini fazlasıyla çekmişti. Tabiki yatırımlar sadece bunlarla sınırlı kalmadı. Birçok yatırımcı kendi sistemlerini kurarak veya bulut madencilik ile bu işe ilk adımlarını atmış bulundular. s4mining nedir

Yurtdışında uzun süredir devam eden sanal mademcilik artık ülkemizde de faaliyet göstermeye başladı. Biz de bugünkü yazımızda S4mining nedir ? S4mining nasıl kullanılır konusuyla ilgili paylaşımlarda bulunacağız.

S4Mining Nedir ?

S4Mining şirketi Türkiye ve KKTC ülkelerinde faaliyet gösteren ilk Türk dijital madencilik şirketidir. Dijital madencilik işlerinde kullanılmak üzere müşterilerin talepleri doğrultusunda madencilik cihazları veya kaynakları sağlamaktadır.

Dijital Madenciliğin Artıları Nelerdir ?

Dijital Cihaz Madenciliğinde müşteri tüm cihazın yönetim sorunları ile uğraşmadan sadece coin’lerini seçmektedir. Ayrıca havuz ve cüzdanını da kendisi belirlemektedir. Bu noktadan sonra sistemin tüm geliri paketin özelliğine göre kullanıcının kendi cüzdanına aktarılmaktadır.

Dezavantajı : Uzun vade de paylaşımcı vadeliğe nazaran geliri daha düşüktür.

Avanyajları : Coin değiştirilebilir. Havuz değiştirilebilir. Paket özelliğine göre yönetim ücreti bulunabilir veya bulunmayabilir. Evde madencilik sürecinin gerçekleştirilmesi uğraş ve bilgi gerektirir. Oluşan ısı-ses gibi yan etkileride sayarsak madencilik S4mining çok daha kolay olacaktır. Arıza ve sorunlardan etkilenmezsiniz.

 S4Mining Nasıl Kullanılır

İlk olarak;

referanslı link : BURADAN   (Bu kısımdan üye olmanız halinde herhangi bir kaybınız olmayacaktır.)

refanssız link : BURADAN

adresinden sisteme üye olmanız gerekmektedir. Ardından bütçenizin el verdiği kadar Kazım gücü alıp ödeme yapmalısınız. Ödeme işleminden sonra sanal cüzdan konusunda bir numara olan https://blockchain.info/  adresinden sanal cüzdan hesabınızı oluşturmalısınız. Hesap oluşturma işleminden sonra sistemin size vereceği sanal cüzdan kodunu s4mining sitesinden Cüzdanlarım kısmına bu kodu girmelisiniz.

Tebrikler. Bundan sonraki süreçte Kazım Gücünüz’ün ederi değerinde coinler hesabınıza yatırılacaktır.

TF ailesi olarak küçük bir meblağ bizde yatırmış bulunmaktayız. İlerleyen zamanlarda yazımız  gelir durumlardaki farklara bakılarak güncellenecektir.

(Geniş ve kapsamlı araştırma yapmadan Sanal Madencilik işine girmeyiniz)

www.telefonformat.com

s4mining nedir

s4mining üye olma

s4mining kazanç hesaplama

Bir cevap yazın

Top