Samsung Galaxy A40 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A40 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A40 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A40 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy A40 ScreenShot Alma Paylaşma! Samsung A40 Tuş Kombinasyonu! Galaxy A40 Ekran resmi nasıl alınır! Galaxy A40 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız.

Şu anda ülkemizde ve dünyada en popüler cihazlardan birisi olan Samsung Galaxy A40 ‘nin ilk olarak özelliklerini paylaşalım.

Samsung Galaxy A40 Hakkında :

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy A40 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede en üst sırada yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :

1080 x 2340 çözünürlükte, 5.9 inç Super Amoled ekran ile geliyor. Telefonda 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 16MP ve 5MP kamera, ön tarafında ise 16MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Pie (9) kullanan Galaxy A20 4000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Samsung Exynos 7 Octa 7904 ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy A20 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

İlk yöntem:

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. (Yaklaşık iki saniye basılı tutmanız gerekiyor)

-Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

İkinci yöntem:

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Üst menüyü alta doğru çekiniz.

-Ekran görüntüsü yazan kısma tıklayınız.

-Ekran görüntüsü alınacak kısmı seçiniz

-Tamam’a basınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

-Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.

-M30 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A40 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A40 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Galaxy A40 telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.

Galaxy A40 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır

Samsung Galaxy M30 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu

 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top