Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimi Kapatma

Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimi Kapatma

Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimi Kapatma

Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimi Kapatma ! Samsung Galaxy A50 Yazarken Titreşimi Kapatma! Samsung Galaxy A50 Klavye Sesi Kapatma! Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimi Nasıl Kapatılır! Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimi Açma!

Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşimini Kapatma nasıl yapılır bugünkü yazımızda bunu açıklayacağız.

Bilindiği üzere akıllı telefon piyasası her geçen gün teknolojide bir adım ilerlemeye devam ediyor. Gün geçtikçe kullanıcıların rahat kullanımı için kolaylıklar sağlasalar da bu durum bazı kullanıcıların pekte hoşuna gitmiyor. Bunlardan bir tanesine örnek olarak her yazdığınız harften sonra ekranın titremesi diyebiliriz. Bu çokta sevilmeyen özellik sayesinde telefonunuzun şarj durumuda az bir miktarda da olsa etkilenmektedir..

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Galaxy A50 cihazında klavye titreşimini kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

-Sesler ve Titreşim’e basınız.

Sistem Sesleri ve Titreşim‘e basınız

-Klavye Titreşimi yazan kısmı pasif hale getiriniz.

-Tebrikler. Samsung Galaxy A50 Klavye Titreşim kapatma işlemi bu kadardır. Titreşimi Pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ekranda titreşim oluşmayacaktır.

Samsung Galaxy A50 Klavye Sesi Kapatma

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Galaxy A50 cihazında klavye sesi kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir..

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlara basınız.

-Sesler ve Titreşim’e basınız.

Sistem Sesleri ve Titreşim‘e basınız

-Klavye Sesi yazan kısmı pasif hale getiriniz.

-Tebrikler. Samsung Galaxy A50 Klavye Sesi kapatma işlemi bu kadardır. Klavye sesini pasif hale getirdikten sonra her yazılandan sonra ses oluşmayacaktır.

Galaxy A50 Klavye Titreşimi Kapatma Nasıl Yapılır

Galaxy A50 Klavye Sesi Kapatma Nasıl Yapılır

A50 yazarken titreşim ve ses açma

 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top