Samsung Galaxy A51 Sim Kart Nasıl Takılır

Samsung Galaxy A51 Sim Kart Nasıl Takılır

Samsung Galaxy A51 Sim Kart Nasıl Takılır

Samsung Galaxy A51 Sim Kart nasıl takılır çıkartılır nerede boyutu sim kart aktarma. Samsung Galaxy A51 Sim Kart sökme. Samsung Galaxy A51 Sim nasıl değiştirilir.

Yeni aldığınız veya sim kart değişikliği yapmak istediğinizi Samsung Galaxy A51 marka telefonunuzda sim kart değişikliğini basit bir şekilde yapabilirsiniz. Altta bulunan adımları izleyerek bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy A51 Sim Kartı Nasıl Takılır

Kullandığınız Samsung Galaxy A51 marka telefonda sim yuvası telefonun sol üst kısmında bulunmaktadır.

1- Çıkarma pimini tepsinin yanındaki deliğe sokarak tepsiyi çıkarın. SIM kart çıkartma piminin deliğe dik olduğundan emin olun. Aksi takdirde cihaz hasar görebilir.

m20 sim kart takma

2- Tepsiyi tepsi slotundan yavaşça dışarı çekin.

m20 sim kart takma

3- SIM veya USIM kartı, altın renkli temas yerleri aşağı dönük olarak tepsiye yerleştirin. Sim kartı resimde gösterildiği gibi kendi yuvasına takın. Yalnızca bir nano-SIM kart kullanın.

m20 sim kart takma

4- Sabitlemek için SIM veya USIM kartını tepsiye nazikçe bastırın.Kart tepsiye sıkı bir şekilde oturmazsa, SIM kartı tepsiden çıkabilir veya düşebilir.

m20 sim kart takma

5- Tepsiyi tekrar tepsi slotuna takın.

m20 sim kart takma

6- Daha sonra ekrana sim kart takıldı uyarısı gelecektir. Eğer var ise sim kartınızın pin numarasını girerek sim kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Eğer tepsiyi ıslakken telefonunuza takarsanız, cihazınız zarar görebilir. Her zaman tepsinin kuru olduğundan emin olun. Cihazınıza sıvı girişi olmaması için tepsiyi tepsi slotuna mutlaka tam olarak sokun.

SIM veya USIM kartını çıkartmak

1 Çıkarma pimini tepsinin yanındaki deliğe sokarak tepsiyi çıkarın.

2 Tepsiyi tepsi slotundan yavaşça dışarı çekin.

3 SIM veya USIM kartını çıkartın.

4 Tepsiyi tekrar tepsi slotuna takın.

 

 

www.telefonformat.com

www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top