Samsung Galaxy A70 Ön Kamera Gizleme

Samsung Galaxy A70 Ön Kamera Gizleme

Samsung Galaxy A70 Ön Kamera Gizleme

Samsung Galaxy A70 Ön Kamera Gizleme Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy A70 Kamera Deliğini Kapatma ! Samsung Galaxy A70 Ekrana Siyah Çizgi Nasıl Çekilir! Samsung Galaxy A70 Damla Kapatma! A70 Çentiği Gizle nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Samsung Galaxy A70 Hakkında :

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy A70 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede en üst sırada yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :

1080 x 3840 çözünürlükte, 6.3 inç Amoled ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP lik ve 5 MP’lik iki adet kamera, ön tarafında ise 8MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo (8) kullanan Galaxy M20 5000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Snapdragon 675 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy A70 cihazında kamera deliğini kapatmak için:

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlar‘a basınız.

Ekran‘a basınız.

Tam Ekran‘a basınız.

Ön Kamera‘yı Gizle‘ye basınız.

-Tebrikler. Ön kamera deliğinin olduğu kısım tamamen kararmıştır. Bize göre ekranda daha güzel bir görüntü oluşmaktadır.

Ön Kamera ile ilgili özelleştirme yapabilmek için :

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlar‘a basınız.

Ekran‘a basınız.

Tam Ekran‘a basınız.

-Bu kısımdan ayarları yapabilirsiniz.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Samsung Galaxy A70 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Galaxy A70 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Samsung A serisi telefonda çentik gizleme.

A70 çentik kapatma

 www.telefonformat.com www.google.com

One thought on “Samsung Galaxy A70 Ön Kamera Gizleme

  1. a20 telefonda da 11.surumden sonra kamerayı ön kapatamıyorum yardım edermisiniz ..değilse firma bu sürümü bize indirerek telefonları pert etti centikli ekran rezalet

Bir cevap yazın

Top