Samsung Galaxy J4 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy J4 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy J4 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy J4 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy J4 ScreenShot Alma Paylaşma! Samsung J4 Tuş Kombinasyonu! Galaxy J4 Ekran resmi nasıl alınır! Galaxy J4+ Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız.

Şu anda ülkemizde ve dünyada en popüler cihazlardan birisi olan Samsung Galaxy J4’ün ilk olarak özelliklerini paylaşalım.

Samsung Galaxy J4 Hakkında :

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy J4 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :

1080 x 1920 çözünürlükte, 5.5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2 GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 5MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo (8) kullanan Galaxy J4 3000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Octa-Core 1.6 GHz ARM Cortex-A53 işlemci ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy J4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

İlk yöntem:

  • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
  • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. (Yaklaşık iki saniye basılı tutmanız gerekiyor)
  • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
  • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

İkinci yöntem:

  • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
  • Ana Ekran (Home) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. (Yaklaşık iki saniye basılı tutmanız gerekiyor)
  • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
  • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
  • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
  • Galaxy J4 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy J4 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy J4 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

j4 telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Galaxy j4 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
SM-j400f ekran yakalama
Samsung Galaxy j4 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top