Samsung Galaxy J7 Core Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy J7 Core Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy J7 Core Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy J7 Core Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy J7 Core ScreenShot Alma Paylaşma! Samsung J7 Core Tuş Kombinasyonu! Galaxy J7 Core Ekran resmi nasıl alınır! J7 Core Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. Şu anda ülkemizde en çok satılan cihazlardan birisi olan J7 Core’un İlk olarak özelliklerini paylaşalım.

Samsung Galaxy J7 Core Hakkında :

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. J7 Core fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. Samsung’un bu güne kadar ürettiği en çok satan telefonlar arasında yer alan cihaz :
1080 x 1920 çözünürlükte, 5.5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2 GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Nougat (7) kullanan J7 Core 3000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Octa-Core 1.6 GHz ARM Cortex-A53 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy J7 Core cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

İlk yöntem:

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. (Yaklaşık iki saniye basılı tutmanız gerekiyor)

-Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

İkinci yöntem:

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Ana Ekran (Home) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. (Yaklaşık iki saniye basılı tutmanız gerekiyor)

-Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

-Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.

-Galaxy J7 Core cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Core cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Core nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 j core serisi telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
j7 core ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
 J7 core cihaz açıklaması özellikleri
J7 core ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top