Samsung Galaxy M10 Ön Kamera Gizleme

Samsung Galaxy M10 Ön Kamera Gizleme

Samsung Galaxy M10 Ön Kamera Gizleme

Samsung Galaxy M10 Ön Kamera Gizleme Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy M10 Kamera Deliğini Kapatma ! Samsung Galaxy M10 Ekrana Siyah Çizgi Nasıl Çekilir! Samsung Galaxy M10 Damla Kapatma! M10 Çentiği Gizle nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Samsung Galaxy M10 Hakkında :

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy M10  fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede en üst sırada yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :

1080 x 3840 çözünürlükte, 6.3 inç PLS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP lik ve 5 MP’lik iki adet kamera, ön tarafında ise 8MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo (8) kullanan Galaxy M10 4600 mAH değerinde batarya ile geliyor. Samsung Exynos 7 Series 7904 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy M10 cihazında kamera deliğini kapatmak için:

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlar‘a basınız.

Ekran‘a basınız.

Tam Ekran‘a basınız.

Ön Kamera‘yı Gizle‘ye basınız.

-Tebrikler. Ön kamera deliğinin olduğu kısım tamamen kararmıştır. Bize göre ekranda daha güzel bir görüntü oluşmaktadır.

Ön Kamera ile ilgili özelleştirme yapabilmek için :

-Tuş Kilidini açınız.

Ayarlar‘a basınız.

Ekran‘a basınız.

Tam Ekran‘a basınız.

-Bu kısımdan ayarları yapabilirsiniz.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Samsung Galaxy M10 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Galaxy M10 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Samsung M serisi telefonda çentik gizleme.

M10 çentik kapatma

 www.telefonformat.com www.google.com

Bir cevap yazın

Top