Samsung Galaxy M20 Dondu Kilitlendi

Samsung Galaxy M20 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy M20 Dondu

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy M20 performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede en üst sırada yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi performans telefonları arasında yer alan cihaz : Samsung Galaxy M20 Dondu Kilitlendi

1080 x 3840 çözünürlükte, 6.3 inç PLS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP lik ve 5 MP’lik iki adet kamera, ön tarafında ise 8MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo (8) kullanan Galaxy M20 5000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Samsung Exynos 7 Series 7904 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

 

Samsung Galaxy M20 Kilitlendi! Reset Nasıl Atılır ?

Samsung Galaxy M20 Dondu ! Samsung Galaxy M20 Kilitlendi ! Dokunmatik çalışmıyor.Yavaşlamaya başladı.

Samsung Galaxy M20 cihazlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda yaklaşık 10, 15 sn basılı tutunEkran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy M20 cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy M20 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Samsung Galaxy M20 Kilitlendi

Samsung Galaxy M20 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy M20 dondu açılmıyor

Samsung Galaxy M20 reset atma yeniden başlatma kasıyor kilitlenen Samsung Galaxy M20 nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top