Samsung Galaxy note 5 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy note 5 Kilitlendi ! Reset Nasıl Atılır ?

Samsung Galaxy note 5 kilitlendi ! Peki Samsung Galaxy note 5 cihazınız ana ekranda kilitlendiyse, donduysa veya takıldıysa cihaza nasıl reset atabilirsiniz ?

Samsung Galaxy note 5 cihazlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Güç düğmesine ve Ses azaltma düğmesine aynı anda yaklaşık 10, 15 sn basılı tutunEkran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy note 5 kilitlendi

Samsung Galaxy note 5 cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy note 5 Kilitlendi

Samsung Galaxy note 5 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy note 5 dondu açılmıyor

Samsung Galaxy note 5 reset atma yeniden başlatma kasıyor Samsung Galaxy note 5 kilitlenen Samsung nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top