Samsung Galaxy Note 9 Dondu Kilitlendi

note 9 dondu

Samsung Galaxy Note 9 Dondu

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy Note 9 performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede en üst sırada yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi performans telefonları arasında yer alan cihaz : Samsung Galaxy Note 9 Dondu Kilitlendi

1440 x 2960 çözünürlükte, 6.4 inç Super Amoled ekran ile geliyor. Telefonda 6 GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 12MP lik iki adet kamera, ön tarafında ise 8MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo (8) kullanan Galaxy Note 9 4000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 2.7 GHz Mongoose M3 işlemci veya Qualcomm Snapdragon 845 (SDM845) ile üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy Note 9 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 9 Kilitlendi! Reset Nasıl Atılır ?

Samsung Note 9 Dondu ! Samsung Galaxy Note 8 Kilitlendi ! Dokunmatik çalışmıyor.Yavaşlamaya başladı.

Samsung Galaxy Note 9 ve Samsung Galaxy S8 cihazlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda yaklaşık 10, 15 sn basılı tutunEkran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Note 9 cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Samsung Galaxy Note 9 Kilitlendi

Samsung Galaxy Note 9 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy Note 9 dondu açılmıyor

Samsung Note 9 reset atma yeniden başlatma kasıyor kilitlenen Samsung galaxy Note 8 nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top