Samsung Galaxy S9 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy S9 kilitlendi

Samsung Galaxy S9 Kilitlendi ! Reset Nasıl Atılır ?

Samsung Galaxy S9 kilitlendi ! Samsung firması son telefonları olan Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 plus cihazlarını resmen duyurdu ve geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa başladı. Peki Samsung Galaxy S9 cihazınız ana ekranda kilitlendiyse, donduysa veya takıldıysa cihaza nasıl reset atabilirsiniz ?

Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus cihazlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Güç ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda yaklaşık 10, 15 sn basılı tutun. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 kilitlendi

Samsung Galaxy S9 cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy s9 nasıl format atılır Tıklayınız!

Samsung Galaxy S9 Plus Kilitlendi

Samsung Galaxy S9 Kilitlendi Dondu

Samsung Galaxy S9+ dondu açılmıyor

Samsung Galaxy S9 + reset atma yeniden başlatma kasıyor Samsung Galaxy S9 plus kilitlenen Samsung nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu

www.telefonformat.com

www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top