Sony Xperia Xz Dondu Kilitlendi

Sony Xperia Xz Dondu Kilitlendi

Sony Xperia Xz Dondu Kilitlendi! Reset Nasıl Atılır ?

Sony Xperia Xz Dondu! Sony Xperia Xz Kilitlendi ! Dokunmatik çalışmıyor. Yavaşlamaya başladı.

Sony Xperia Xz seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Güç ( Power ) ve Ses Arttırma (+)  tuşlarına aynı anda yaklaşık 10, 15 sn basılı tutun. Cihaz bir kez titreyecektir ve ekran kapanacaktır. Cihaz titrediğinde tuşları bırakınız. Cihazınız yeniden başlatılır. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

** Sony cihazınızı zorla kapatmak istiyorsanız: Düğmelere basmaya devam edin. Birkaç saniye sonra cihaz üç kez titreşir ve kapanır.

 

Sony Xperia Xz cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia Xz nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Sony Xperia Xz Kilitlendi

Sony Xperia Xz Kilitlendi Dondu

Sony Xperia Xz dondu açılmıyor

Sony Xperia Xz reset atma yeniden başlatma kasıyor kilitlenen Sony Xperia xz nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top