Tilgin Modem Kurulumu Şifresi Arayüz

tilgin modem

Tilgin Modem Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Tilgin Modem Şifresi. İlk olarak pirelli modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.
Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin 

Parola: superonline ( bazı modellerde varsayılan parola admin olarak gelmektedir.) yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz modem kurulumu sitemizde yok ise yorumlara yazabilir yada iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde resimli olarak makalesi sizin için hazırlanacaktır.

Tilgin Modem Kurulumu Şifresi Nedir

Tilgin Modem Kablosuz Ayarları

Tilgin HGA1311 modem şifre

Tilgin HGA1311 kurulum

Tilgin HGA1311 v2 kurulum

Tilgin HGA1311 v2 Modem Şifre

Tilgin HGA2301 modem kurulum

Tilgin HGA2301 modem şifre

Tilgin HGA1521 Arayüz Kurulumu

Tilgin HGA1521 Kablosuz Kurulumu

Tilgin HGA1521 Modem Şifresi

 

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top