Top Nine Nasıl Yapılır

Top Nine Nasıl Yapılır

Top Nine Nasıl Yapılır 

İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen Best Nine uygulamasına alternatif olarak piyasaya çıkan Top Nine uygulaması gün geçtikçe rakibine yaklaşmaya başladı. Aslına bakacak olursak bu yıl Best Nine uygulamasını geride bıraktı bile diyebiliriz.  Bu makalemizde bizde Top Nine uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz. 2019 Top Nine Nasıl Yapılır konumuz bu olacak.

Top Nine Nedir 

Yıl içerisinde İnstagram üzerinden paylaştığınız tüm fotoğraflarınız arasından en beğenilen dokuz adet fotoğrafı bir fotoğraf haline getiren bir uygulamadır. İlk olarak 2018 yılında yayınlanmıştır. Her yıl düzenli olarak alan kendisini yenilemeye devam etmektedir. İnstagram’ı aktif olarak kullanan birisiyseniz “2018 en iyi fotoğraflar” diye paylaşımları görmeye başlamışsınızdır.

Top Nine Nasıl Yapılır

Aslına bakacak olursak uygulamanın en çekici yanıcı oldukça basit bir arayüze sahip olması diyebiliriz. Top Nine paylaşımı yapabilmek için :

*Tüm bu işlemleri yapmanız için hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız gizlidir diye uyarı verip uygulama çalışmamaktadır.

*Profiliniz kapalıysa geçici olarak herkese açarak ardından tekrar kapatmanızı öneririz.

Topnine.co adresine giriniz. (App Store veya Google Play’den de uygulamasını indirebilirsiniz)

-Karşınıza basit bir search (arama) ekranı gelecektir.

-Buraya Instagram kullanıcı adınızı giriniz. (İsim soyisim girerseniz kabul etmeyecektir. Tam olarak kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir. Instagram uygulamasının Profil kısmından kullanıcı adınıza ulaşabilirsiniz)

-“Continue” butonuna tıklayınız.

-Instagram hesabınızın bağlı olduğu mail adresini giriniz.

-“FIND MY TOP NINE” butonuna tıklayınız.

-İşlem bitene kadar bekleyiniz.

-Karşınıza bu yıl içerisinde en çok beğenilen dokuz adet fotoğraf kolaj halinde gelecektir.

-İşlem bu kadardır.

Karşınıza çıkan sayfada fotoğrafa tıklarsanız yeni bir sayfada açılacaktır. Bu kısımdan fotoğrafı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Beğeni sayılarının fotoğrafınızda görünmesini istemiyorsanız ; Fotoğrafın altındaki “Photo Only Version’a” tıklayınız.

Çıkan fotoğrafı İnstagram üzerinden paylaşım yapmak isterseniz : alt kısımdan #2018topnine linkine tıklamanız ;

Çıkan fotoğrafı Facebook üzerinden paylaşım yapmak isterseniz : yine alt kısımdan Facebook logolu Share linkine tıklamanız ;

Çıkan fotoğrafı Twitter üzerinden paylaşım yapmak isterseniz : alt kısımdan Twitter logolu Share linkine tıklamanız gerekmektedir.

www.telefonformat.com

2019 Top Nine Nasıl Yapılır 

2019 TopNine yapma

Top Nine Nedir

İnstagram En Beğenilen Fotoğrafları Paylaşma

How to Top Nine

2018 Top Nine

Bir cevap yazın

Top