TP-Link Neffos Ekran Görüntüsü Alma

TP-Link Neffos Ekran Görüntüsü Alma

TP-Link Neffos Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? TP-Link Neffos ScreenShot Alma Paylaşma! TP-Link Neffos Tuş Kombinasyonu ! TP-Link Neffos Ekran resmi nasıl alınır! Neffos N X Y C Series Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak TP-Link firmasının fiyat performans canavarı C7 cihazına göz atalım.

TP-Link Neffos Hakkında :

TP-Link firması ülkemizde akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yaptı. İki yıldır ülkemizde özellikle uygun fiyatları telefonları ile dikkatleri fazlasıyla üzerine çekiyor. Son olarak popüler futbolcu Cristiano Ronaldo ile yapılan reklam anlaşmasından sonra Neffos serisi pek çok kişi tarafından araştırılmaya ve satın alınmaya başlandı. Son çıkardığı C7 modeli fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Neffos serisinin bu güne kadar ürettiği en uygun cihazlardan birisi olan C7:
720 x 1280 çözünürlükte, 5.5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Nougat (7.1) kullanan C7 3060 mAH değerinde batarya ile geliyor. MediaTek MT6750 işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden TP-Link Neffos cihazlarında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. (N X Y C Series )

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • TP-Link Neffos cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  TP-Link Neffos cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  TP-Link Neffos nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Neffos C7 ekran görüntüsü nasıl alınır.
TP-Link Neffos X1 telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
TP-Link Neffos C7 telefonun cihaz açıklaması özellikleri
TP-Link Neffos ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top