Türk telekom Modem Arayüz Şifre

Türk telekom Modem Arayüz Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi  ve Arayüze Giriş

Türk telekom Modem ArayüzTürk telekom Modem Arayüz Şifresi. İlk olarak Türk telekom modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.

Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.

Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin ( bazı modellerde kullanıcı adını sormayıp sizden sadece şifre istemektedir. Bu cihazlarda kullanıcı adını yazmanıza gerek yoktur.)
Şifreturktelekom (bazı modemlerde admin veya ttnet olarak deneyiniz) yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz. Modemi nasıl resetleyeceğinizi Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

** Eğer modeme giriş sağlayamıyorsanız veya kurulumun nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız sitemizde aratabilir veya yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Türk telekom Modem Kurulumu

Türk telekom zte Modem Kurulumu

Türk telekom tplink Modem Kurulumu

Türk telekom airties Modem şifre

Türk telekom zte Modem şifre

ttnet huawei Modem şifre

ttnet modem şifre

ttnet kablosuz ayarları

ttnet Zte Modem Kablosuz Ayarları Kurulumu

ttnet Zte Modem Arayüz Şifresi Kullanıcı Adı Ip Adresi ve Arayüze Giriş huawei airties tplink zyxel kablosuz ayarları Reset Resetleme ttnet Wireless Wifi Arayüzü

www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top