Vestel Venüs E2 5000 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E2 5000 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E2 5000 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E2 5000 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vestel Venüs E2 ScreenShot Alma Paylaşma! Vestel Venüs E2 Tuş Kombinasyonu ! Vestel Venüs 5000 Ekran görüntüsü alma! E2 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vestel Venüs E2 5000 Hakkında :

Vestel firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Fiyat olarak oldukça uygun olan E2 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
720 x 1280 çözünürlükte, 5 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 1GB Ram ve 8GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 8MP, ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Marsmallow (6) kullanan E2 2230mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Qualcomm Snapdragon 212 ile giriş seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Vestel Venus E2 5000 ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonu aşağıdaki gibidir.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vestel Venüs E2 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E2 5000 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E2 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Venüs E2 5000 ekran görüntüsü alma
Vestel E2 cihaz açıklaması özellikleri
Vestel 5000 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.vestel.com.tr

Bir cevap yazın

Top