Vestel Venüs E2 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E2 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E2 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E2 Plus Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vestel Venüs E2 Plus ScreenShot Alma Paylaşma! Vestel Venüs E2 Plus Tuş Kombinasyonu ! Vestel Venüs E2 Plus Ekran resmi nasıl alınır! E2 Plus Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vestel Venüs E2 Plus Hakkında :

Vestel firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. E2 Plus fiyat olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Vestel’in bu güne kadar ürettiği en uygun cihazlardan birisi olan E2 Plus :
720 x 1280 çözünürlükte, 5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 8MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Nougat (7.1) kullanan E2 Plus 2350 mAH değerinde batarya ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 212 işlemci ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Venüs E2 Plus cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vestel Venüs E2 Plus cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E2 Plus cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E2 Plus nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Vestel marka telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Vestel Venüs E2 plus telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Venüs E2 Plus telefonun cihaz açıklaması özellikleri
Venüs E2 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top