Vestel Venüs E3 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E3 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E3 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E3 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vestel Venüs E3 ScreenShot Alma Paylaşma! Vestel Venüs E3 Tuş Kombinasyonu ! Vestel Venüs E3 Ekran resmi nasıl alınır! E3 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vestel Venüs E3 Hakkında :

Vestel firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. E3 fiyat olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Vestel’in bu güne kadar ürettiği en uygun cihazlardan birisi olan E3 :
720 x 1280 çözünürlükte, 5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 8MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Nougat (7.1) kullanan E3 2500 mAH değerinde batarya ile geliyor. 4 çekirdek Mediatek işlemci ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Venüs E3 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vestel Venüs E3 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E3 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E3 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Vestel marka telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Vestel Venüs E3 telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Venüs E3 telefonun cihaz açıklaması özellikleri
Venüs E3 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top