Vestel Venüs E4 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E4 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs E4 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vestel Venüs E4 ScreenShot Alma Paylaşma! Vestel Venüs E4 Tuş Kombinasyonu ! Vestel Venüs E4 Ekran resmi nasıl alınır! E4 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vestel Venüs E4 Hakkında :

Vestel firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. E4 performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Vestel’in bu kadar ürettiği en iyi f/p telefonlarından birisi olarak lanse edilen cihaz :
720x 1440 çözünürlükte, 5.45 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 2GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo(8.0) kullanan E4 2900 mAH değerinde batarya ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 425 işlemci ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Venüs E4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vestel Venüs E4 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E4 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs E4 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Venüs e 4 ekran görüntüsü nasıl alınır.
Vestel Venüs E4 telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Venüs E4 telefonun cihaz açıklaması özellikleri
Venüs E 4 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top