Vestel Venüs GO Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs GO Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs GO Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vestel Venüs GO ScreenShot Alma Paylaşma! Vestel Venüs GO Tuş Kombinasyonu ! Vestel Venüs GO Ekran resmi nasıl alınır! GO Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vestel Venüs GO Hakkında :

Vestel firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. GO fiyat olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Vestel’in bu güne kadar ürettiği en uygun cihazlardan birisi olan Venüs GO :
720 x 1280 çözünürlükte, 5 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 1GB Ram ve 8 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 8MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo (8.1) kullanan GO 2350 mAH değerinde batarya ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 212 işlemci ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Venüs GO cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vestel Venüs GO cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs GO cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs GO nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Venüs marka telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Vestel Venüs GO telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Venüs GO 2018 telefonun cihaz açıklaması özellikleri
Venüs GO ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top