Vestel Venüs Z30 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs Z30 Ekran Görüntüsü Alma

Vestel Venüs Z30 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vestel Venüs Z30 ScreenShot Alma Paylaşma! Vestel Venüs Z30 Tuş Kombinasyonu ! Vestel Venüs Z30 Ekran görüntüsü alma! Z30 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vestel Venüs Z30 Hakkında :

Vestel firması akıllı telefon pazarında her geçen gün payını büyütmeye devam ediyor. Bugüne kadar yaptıkları en iyi telefon modeli olarak duyurdukları Venüs Z30 modelinin özellikleri aşağıdaki gibidir. Şu anda ülkemizde fiyat performans olarak en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihazda;
2246 x 1080 çözünürlükte, 6.18 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 4GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 16MP ve 2MP ön tarafında ise 16MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo (8.1) kullanan Z30 3300mAH değerinde batarya ile geliyor. İşlemci olarakta Quad-core 2.5 GHz ARM Cortex-A53 ile orta seviye telefon isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Vestel Venus Z30 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonu aşağıdaki gibidir.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vestel Venüs Z30 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise telefonun tam modelini yorumlar kısmına yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs Z30 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vestel Venüs Z30 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
Venüs Z30 ekran resmi
Vestel Z30 cihaz açıklaması özellikleri
Z30 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.vestel.com.tr

Bir cevap yazın

Top