Vodafone Smart N9 Ekran Görüntüsü Alma

Vodafone Smart N9 Ekran Görüntüsü Alma

Vodafone Smart N9 Ekran Görüntüsü Alma

Vodafone Smart N9 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Vodafone Smart N9 ScreenShot Alma Paylaşma! Vodafone Smart N9 Tuş Kombinasyonu ! VFD 720 Ekran resmi nasıl alınır! Smart N9 Lite Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak cihazın özelliklerini paylaşalım.

Vodafone Smart N9 Hakkında :

Vodafone firması ülkemizde akıllı telefon pazarında satış miktarını yükseltmeye devam ediyor. Smart N9 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz.  Şu anda ülkemizde en çok tercih edilen Android telefonlar arasında yer alan cihaz :
720 X 1440 çözünürlükte, 5.5 inç dokunmatik ekran ile geliyor. Telefonda 2 GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor.Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android  Oreo(8.1) kullanan N9 2900 mAH değerinde batarya ile geliyor. MediaTek MT6739WA işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Vodafone N9 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Vodafone Smart N9 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Vodafone Smart N9 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Vodafone Smart N9 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.
VFD 720 ekran resmi
Vodafone marka telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Vodafone VFD620 telefon ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Vodafone Smart N9 telefonun cihaz açıklaması özellikleri
Vodafone Smart N9 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top