Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Xiaomi Mi 4 ScreenShot Alma Paylaşma! Xiaomi Mi 4 Tuş Kombinasyonu! Mi 4 Ekran resmi nasıl alınır! Mi 4 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak şu anda ülkemizde en çok satılan markalardan birisi olan Xiaomi Mi 4’ün özelliklerini paylaşalım.

Xiaomi Mi 4 Hakkında :

Xiaomi firması akıllı telefon pazarında ülkemizde satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Mi 4 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. Xiaomi’nin yaklaşık iki sene önce çıkardığı cihaz bu aralar çok satan cihazlar arasına girmeyi başardı:
1080 x 1920 çözünürlükte, 5  inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 16 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 13MP , ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android KitKat kullanan Mi 4 3050 mAH değerinde batarya ile geliyor. 2,5 GHz Quad Core işlemci ile orta seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:
Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Xiaomi Mi 4 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Xiaomi Mi 4 cihazında bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Mi 4 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Xiaomi Mi 4 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 Mi serisi telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Xiaomi Mi 4 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Mi 4 cihaz açıklaması özellikleri
Mi4 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com

Bir cevap yazın

Top