Xiaomi Mi 8 Lite Whatsapp Bildirim

Xiaomi Mi 8 Lite Whatsapp Bildirim

Xiaomi Mi 8 Lite Whatsapp Bildirim Sorunu

Bilindiği üzere WhatsApp dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından birincisi durumda. Xiaomi Mi 8 Lite’de ülkemizdeki en popüler ve en çok satan cihazlardan birisi durumunda. Bugünkü yazımızda Xiaomi Mi 8 LiteWhatsapp bildirim Sorunu ve bunun çözümünden bahsedeceğiz. Ayrıca whatsapp mesaj içeriğini ana sayfada görünmesini istemiyorsanız onun da nasıl yapılacağını sizlerle paylaşacağız.

Xiaomi Mi 8 Lite Whatsapp Mesajları Ana Ekrana Gelmiyor

Xiaomi Mi 8 Lite WhatsApp programında bildirimlerin gelmeme sorunu genellikle pil ve uygulama ayarlarından kaynaklanmaktadır. Bu sorunu çözmek için  aşağıdaki yöntemleri tek tek deneyiniz:

-Ayarlar – Bildirimler – Bildirimi yönet – Uygulamayı seçin (Whatsapp) – Öncelik AÇIK

-Güvenlik – İzinler – Autostart – Uygulamayı seçin (Whatsapp) AÇIK

-Güvenlik – Veri – Veri kullanımını sınırla – Uygulamayı seçin (Whatsapp) – Veri / WLAN açık

-Güvenlik – Veri – Veri koruyucu KAPALI veya Uygulamaların seçimini kaldır

– Ayarlar – Ek ayarlar – Pil ve Performans – Uygulamaları pil kullanımını yönetin KAPALI duruma getirin veya Uygulamanın (Whatsapp) seçimini kaldırın

– Telefonu her gün yeniden başlatın ve arka planda çalışarak kilitlendiklerinden emin olmak için bu uygulamaları el ile başlatın.

Xiaomi Mi 8 Lite Whatsapp Bildirim İçeriği Gizleme

Whatsapp mesaj içeriğini gizlemek için iki yöntem kullanılmaktadır. İlk olarak bir üst kısımda bulunan Bildirim Ayarları menüsünden yapabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp programının içerisinden de mesaj içeriğini gizleme ayarını yapabilirsiniz :

-Whatsapp Uygulamasını açın.

-Ayarlar kısmına tıklayın.

-Bildirimler kısmına tıklayın.

-Ön izlemeyi Göster seçeneğini kapatınız.Kullandığınız Mi 8 Lite cihazında bu ayarlar yok ise yorumlar kısmından android versiyonunuzu yazarak bize ulaşabilirsiniz..

www.telefonformat.com

www.google.com

Bir cevap yazın

Top