Xiaomi Mi 9 Kilitlendi Dondu

Xiaomi Mi 9 Kilitlendi Dondu

Xiaomi mi 9 Kilitlendi Dondu ! Reset Nasıl Atılır ?

Xiaomi mi 9 Kilitlendi ! Xiaomi Telefon dondu! Dokunmatik çalışmıyor. Yavaşlamaya başladı. Kilitlenen Xiaomi marka telefona nasıl reset atarım ?

Xiaomi Mi 9 Hakkında :

Xiaomi firması akıllı telefon pazarında ülkemizde satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Mi 9 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. Xiaomi’nin bu yeni modeli ilk çıktığı haftada en çok satan cihazlar arasına girmeyi başardı bile:
-1080 x 2340 çözünürlükte, 6.39 inç Amoled ekran ile geliyor.

-Telefonda 6 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor.

-Telefonun arkasında 48MP, 16MP ve 12MP, ön tarafında ise 20MP ön kamera bulunuyor.

-İşletim sistemi olarak Android Pie(9) kullanan Mi 9 3300 mAH değerinde batarya ile geliyor.

-Qualcomm Snapdragon 855 işlemci ile en üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Xiaomi mi 9 Kilitlendi Dondu ! Reset Nasıl Atılır ?

Xiaomi mi 9 Kilitlendi ! Xiaomi Telefon dondu! Dokunmatik çalışmıyor. Yavaşlamaya başladı. Kilitlenen Xiaomi marka telefona nasıl reset atarım ?

Xiaomi telefonlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Telefon Güç ( Power ) düğmesine yaklaşık 10, 15 sn basılı tutun. Cihaz bir kez titreyecektir ve ekran kapanacaktır. Cihaz titrediğinde Güç Tuşunu bırakınız. Cihazınızı yeniden başlatın. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

** Eğer yaptığınız işlem işe yaramaz ise telefonun tam marka ve modelini yorumlar kısmına yazınız. 

Xiaomi cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Xiaomi nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Xiaomi Mi 9 Kilitlendi

Xiaomi telefon ana ekran Dondu

Xiaomi  mi 9 Plus dondu açılmıyor

www.telefonformat.com

www.google.com

3 thoughts on “Xiaomi Mi 9 Kilitlendi Dondu

  1. süpersiniz 1 saattir uğraşıyordum cansınız Allah razı olsun

  2. Black shark 2 pro. Video editlerken ekran dondu, power tuşuna bastim siyah ekran geldi ve 1 saattir bu durumda. Hicbirseye tepki vermiyor ne power tuşuna ne de şarj aletine ( ışıkları yanmıyor şarja dair )

Bir cevap yazın

Top