Xiaomi mi A2 Kilitlendi Dondu

Xiaomi mi A2 Kilitlendi Dondu

Xiaomi mi A2 Kilitlendi Dondu ! Reset Nasıl Atılır ?

Xiaomi mi A2 Kilitlendi ! Xiaomi Telefon dondu! Dokunmatik çalışmıyor. Yavaşlamaya başladı. Kilitlenen Xiaomi marka telefona nasıl reset atarım ?

Xiaomi telefonlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Telefon Güç ( Power ) düğmesine yaklaşık 10, 15 sn basılı tutun. Cihaz bir kez titreyecektir ve ekran kapanacaktır. Cihaz titrediğinde Güç Tuşunu bırakınız. Cihazınızı yeniden başlatın. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

** Eğer yaptığınız işlem işe yaramaz ise telefonun tam marka ve modelini yorumlar kısmına yazınız. 

Xiaomi cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Xiaomi nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Xiaomi mi A2 Kilitlendi

Xiaomi telefon ana ekran Dondu

Xiaomi  mi A2 Lite dondu açılmıyor

Xiaomi reset atma yeniden başlatma kasıyor kilitlenen Xiaomi telefon nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu Xiaomi 5S Plus

www.telefonformat.com

www.google.com

4 thoughts on “Xiaomi mi A2 Kilitlendi Dondu

  1. Güç düğmesini 15 dakika basılı tutma işe yaramadı

  2. Merhaba Xiaomi A2 lite var. Bugün aniden ekran yane dokunmatik çalışmaz oldu. Döndü resmen. Ne yapabilirim

Bir cevap yazın

Top