Xiaomi Mi Max 3 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Xiaomi Mi Max 3 ScreenShot Alma Paylaşma! Xiaomi Mi Max 3 Tuş Kombinasyonu! Max 3 Ekran resmi nasıl alınır! Mi Max 3 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak şu anda ülkemizde en çok satılan markalardan birisi olan Xiaomi Max 3’ün özelliklerini paylaşalım.

Xiaomi Mi Max 3 Hakkında :

Xiaomi firması akıllı telefon pazarında ülkemizde satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Mi Max 3 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine yer buldu diyebiliriz. Xiaomi’nin 2018 haziran ayında çıkardığı cihaz bu aralar en çok satan cihazlar arasına girmeyi başardı:
1080 x 2160 çözünürlükte, 6.90 inç IPS ekran ile geliyor. Telefonda 4 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 12MP ve 5MP, ön tarafında ise 8MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Oreo kullanan Mi Max 3 5500 mAH değerinde batarya ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 636 işlemci ile alt seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:
Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Xiaomi Max 3 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Xiaomi Mi Max 3 cihazında bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Mi Max 3 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Xiaomi Mi Max 3 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 Max 3 telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.
Xiaomi Mi Max 3 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Mi Max 3 cihaz açıklaması özellikleri
Mi Max 3 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com www.alexa.com

Bir cevap yazın

Top