Xiaomi Mi Mix 2 Screenshot

Xiaomi Mi Mix 2 Screenshot

Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Xiaomi Mi Mix 2 ScreenShot Alma Paylaşma! Xiaomi Mi Mix 2 Tuş Kombinasyonu! Mix 2 Ekran resmi nasıl alınır! Xiaomi Mi Mix 2 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız. İlk olarak şu anda piyasadaki en çok ses getiren cihazlardan birisi olan Xiaomi Mi Mix 2’nin özelliklerini paylaşalım.

Xiaomi Mi Mix 2 Hakkında :

Xiaomi firması adından fazlasıyla söz ettirmeye devam ediyor. Xiaomi Mi Mix 2 üst düzey performans ve çerçevesiz telefon isteyen kullanıcılar için oldukça cazip bir seçenek haline gelmiş durumda. Xiaomi Mi Mix 2 cihazı:
2160 x 1080 çözünürlükte, 6 inç IPS çerçevesiz ekran ile geliyor. Telefonda 6 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 12 MP,  ön tarafında ise 5MP ön kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak şimdilik Android Nougat kullanan Xiaomi Mi Mix 2 3400 mAH değerinde batarya ile geliyor. Quad-core 2.45 GHz Kryo 280 işlemci ile üst seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:
Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Xiaomi Mi Mix 2 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.
 • Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz.
 • Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.
 • Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.
 • Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Xiaomi Mi Mix 2 cihazında bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.
 • Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz ise yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.
  Xiaomi Mi Mix 2 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  Xiaomi Mi Mix 2 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

 Xiaomi çerçevesiz telefon ekran görüntüsü nasıl alınır.
Xiaomi Mi Mix 2 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır
Xiaomi Mi Mix 2 Screenshot 2018 cihaz açıklaması özellikleri
Mix 2 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu
 www.telefonformat.com  www.google.com.tr

Bir cevap yazın

Top