Xiaomi Redmi Note 7 Kilitlendi Dondu

Xiaomi Redmi Note 7 Kilitlendi Dondu

Xiaomi Redmi Note 7 Kilitlendi Dondu ! Reset Nasıl Atılır ?

Xiaomi Redmi Note 7 Kilitlendi ! Xiaomi Telefon dondu! Dokunmatik çalışmıyor. Yavaşlamaya başladı. Kilitlenen Xiaomi marka telefona nasıl reset atarım ?

Xiaomi telefonlarda seyrekte olsa kilitlenme, donma veya takılma yaşamaktadır. Eğer cihazınız kilitlendiyse ve tuşlara basmanıza rağmen hiç bir tepki vermiyorsa Telefon Güç ( Power ) düğmesine yaklaşık 10, 15 sn basılı tutun. Cihaz bir kez titreyecektir ve ekran kapanacaktır. Cihaz titrediğinde Güç Tuşunu bırakınız. Cihazınızı yeniden başlatın. Ekran kapanıp yeniden açıldığında telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

** Eğer yaptığınız işlem işe yaramaz ise telefonun tam marka ve modelini yorumlar kısmına yazınız. 

Xiaomi cihazınız bu işlemden sonra reset’lenecektir. Resetlenen cihazınız da herhangi bir veri kaybı veya silinmesi yaşanmayacaktır. Bu işlem ile cihazınız sadece yeniden başlatılmaktadır. Akıllı cihazınız da kilitlenme olayları genelde resim veya video düzenleme işlemlerinde gerçekleşir. Veri kaybolma sadece son çalıştığınız dosyalarda olabilir.

Eğer kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Xiaomi nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Xiaomi Redmi Note 7 Kilitlendi

Xiaomi Redmi Note 7 telefon ana ekran Dondu

Xiaomi Redmi Note 7 dondu açılmıyor

Xiaomi reset atma yeniden başlatma kasıyor kilitlenen Xiaomi telefon nasıl resetlenir sıfırlama resimli anlatım Ana ekranda Dondu Xiaomi Redmi Note 7

www.telefonformat.com

www.google.com

One thought on “Xiaomi Redmi Note 7 Kilitlendi Dondu

  1. xiaomi redmi note 7
    telefon dondu , kapattım açtım , pin kodu ekranı çıktığında dokunduğum anda donuyor, daha sonra güç tuşu ve ses arttırma tuşuna basarak (wipe data) verileri sildim , telefon işlemi yaptıktan sonra yeniden başladı ama redmi note 7 yazısı sürekli olarak ekranda tekrar verileri silme işlemi yapsamda sonuç değişmedi , pin kodu bölümüne artık geçmiyor , saatlerce aynı görüntüde bekliyor , lütfen yardımcı olun ne yapmam gerekiyor?

Bir cevap yazın

Top